Реставрація ванн Київ

Реставрація ванни емаллю

Реставрація ванн емаллю Наша компанія надає широкий спектр послуг у сфері реставрації ванн, ціна найнижча в рамках високої якості виконання робіт і вартості матеріалів. Це найкращий спосіб зекономити і уникнути покупки нової ванни, вартість якої набагато вища за її ремонт. 

Реставрація ванн емаллю 

Наші фахівці мають великий досвід робіт і виконують їх у відповідність до норм та технічних умов заявленими виробниками матеріалів для реставрації ванн, ціна різноманітна, в залежності від виду ремонту. 

Ми сподіваємось на плідну співпрацю і бажаємо, щоб ви знайшли всі ваші відповіді! 

ціни на відновлення ванни

1400 грн

Первинна реставрація

+200 грн

Вторинна реставрація

Будь-коли Ви можете отримати кваліфіковану консультацію. Реставрація ванн та піддонів рідким акрилом за технологією наливна ванна”. Якісна підготовка поверхні ванни, з кращим перевіреним часом матеріалом, покритим у правильно створених умовах, з необхідною витримкою для якісної полімеризації, гарантує Вам безпомилковий вибір майстра, і як наслідок, досягнення найкращого результату. Гарантія, договір, тривалий термін служби за правильних умов експлуатації. Роботу з обладнанням для зачистки ванни, що дозволяє зберегти чистоту та мінімум пилу в приміщенні. Колірування кольору покриття та зняття старого сифону безкоштовно. Звертайтесь, будемо раді допомогти Вам! Спеціалізуємося безпосередньо на ремонті реставрації емалі чавунних, сталевих та акрилових ванн душових піддонів. Майстри нашої компанії твердо знають усі тонкощі професії та готові докласти максимальних зусиль, щоб досягти найкращих результатів. надаємо послуги з реставрації ванн у Києві та області: Бориспіль, Бровари, Буча, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Васильків, Боярка, Біла Церква, Фастів, Обухів та інших містах та селищах Київської області з 2005 року.

 Реставрація ванн емаллю чавунних, акрилових, сталевих ванн у Києві

Якщо ванна у вашій квартирі покрилася тріщинами або мікротріщинами, якщо вона пожовкла або облізла, і більше не тішить око … це зовсім не привід міняти її на нову! Набагато простіше і дешевше буде вдатися до допомоги професійних реставраторів – таких як співробітники нашої компанії.

Реставрація ванн в Київі

вважається недорогим, практичним і зручним способом, щоб гарантовано «продовжити життя» вашої ванни, а також повернути їй колишню привабливість. Ця процедура є, по суті, оновлення емальованого покриття ванни, для чого використовується спеціальний полімерний матеріал — рідкий пластик, виготовлений на базі акрилу. Цей матеріал наноситься на всю поверхню ванни та надійно маскує її пошкодження та недоліки

А найголовніше, використовуваний полімер має приголомшливими ударостійкими та зносостійкими характеристиками (і не дивно, адже до його складу входять спеціальні металоорганічні присадки з керамічними затверджувачами). Наші майстри здійснюють реставрацію ванн удома у замовника, причому процес даний, як правило, не займає більше 2 – 3 годин. При цьому ми гарантуємо високу якість, екологічну та гігієнічну безпеку полімерного матеріалу, що використовується, а також вражаючу оперативність і точність проведення всіх етапів роботи.

 

Контакти

Контактний телефон:
+38 063 77 — 05 — 267
+38 098 511–38-12
Email: ss9885176@ukr.net
2 ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины 3 4 5 6.Каталог webplus.info