Наливна ванна Київ

Наливна ванна

Наливна ванна  Акридом в Київі. Перший етап — це, звичайно, підготовка ванни. Необхідно підготувати поверхню ванни, обробити її наждачним папером, або болгаркою, дрилем з насадкою, знежирити, підрівняти тріщини сколи.Наприкінці підготовки майстер знімає (верхній та нижній злив). Після підготовки ванни можна приступати до покриття ванни акрилом. Слід зазначити, що саме метод наливу є відмінною рисою цього методу реставрації, хоча на останніх стадіях нанесення майстер може скористатися пензликом або шпателем (як зручно майстру) для усунення можливих недоліків: видалення зайвого акрилу на дні правильного формування стоку. АКРІЛ наноситься, починаючи з бортів, потім він стікає по стінах вниз.

При цьому акрил формує рівний, глянсовий шар, товщиною кілька міліметрів на стінках і 4–6 мм на дні, заповнюючи всі тріщини, сколи і подряпини (для порівняння, при емалювання, товщина покриття емаллю менше в 5 разів).

На одну ванну потрібно 3–3,5 кг складу. Експлуатація акрилового покриття ванни можлива вже через 1–2 доби після проведення робіт.

Переваги

Має дуже гарну адгезію (зчеплення) з поверхнею ванни, без повітряних порожнеч. 

Акрил дозволяє реставрувати будь-які ванни та піддони без зняття нижнього ряду кахлю. 

Акрилове покриття має дуже гарний глянець, ванна виглядає як нова. акрил може бути не тільки білим, а й кольоровим: бежевим, блакитним, салатовим, рожевим, бірюзовим, фіолетовим. При цьому колір може бути від темного до світлого. 

Акрил дуже зносостійкий і міцний матеріал, який має гарну плинність. Саме тому технологія отримала назву наливна ванна” — емаль наноситься методом наливу. Завдяки цьому забезпечується рівна поверхня та заповнення дрібних дефектів на поверхні емалі старої ванни. 

Акрил — це насправді своїй ні що інше як рідкий пластик. Різних акрилових покриттів застосовуються в різних областях існує дуже багато. Той склад, який застосовується для реставрації ванн, стали називати акрил. Метод реставрації отримав назву наливна ванна”. Після нанесення емалі, ванна набуває чудового зовнішнього вигляду. Вона стає гладкою, але при цьому не ковзною. 

Акрил стійкий до бактерій, механічних та інших впливів. 

Наші фахівці завжди допоможуть

Реставрація ванн наливним методом дозволяє перетворити стару «убиту» ванну на відмінний сантехнічний прилад Стара ванна? Тоді вам допоможе реставрація ванн. Передовий наливний спосіб дозволяє швидко відновити покриття. В даний час відновлення ванн провадиться з використанням сучасних технологій. Однією з них є так звана наливна ванна, яка все більше витісняє давно звичне емалювання. Такий метод є новітньою розробкою вчених. В його основі лежить застосування спеціального ударостійкого зносостійкого рідкого пластику, як головну складову якого використовується акрил, змішаний з керамічним затверджувачем.

Реставрація ванн наливним методом

Не потребує значних зусиль та витрат фінансових коштів. 

Процес її проведення не дуже складний, але потребує певних навичок. При його здійсненні, попередньо підготовлену та оброблену ванну наливається спеціальна готова суміш рідкого пластику в кількості 4 кілограмів, тому він і називається наливним. 

Кристалізація акрилу відбувається протягом не менше 1–2 діб при кімнатній температурі, після чого виходить ідеально гладка та глянсова поверхня. 

Термін служби відреставрованої ванни становить понад 7–10 років. 

наливна ванна-ціна

2100 грн

Наливна  ванна 120 см 

2300 грн

Наливна ванна 150 см 

2400 грн

Наливна  ванна 170 cм

+ 200

розмір ванни120,150,170 cм

700 грн

Встановлення сифонів (з нашим сифоном)

Відновлення і ремонт ванн у Києві та області наливним акрилом: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Буча, Ірпінь, Вишгород, Обухів, Васильків Коцюбинське, Боярка, Фастів. Українка Біла церква, Кагарлик. Ви є мешканцем передмістя — дзвоніть до нас і ми обов’язково вирішимо Вам питання. Виїзд до передмістя до 50 км +200 гр понад 50 ціна договірна.

Контакти

Контактний телефон: +38 063 77 – 05 – 267
Email: ss9885176@ukr.net
2 ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины 3 4 5 6.Каталог webplus.info